בידרנט
משרד פרסום
דיגיטלי


11

נעים להכיר, אנחנו בידרנט משרד פרסום דיגיטלי
שיודע למתג ולפרסם את העסק שלכם בצורה מקצועית, יצירתית ובהתאמה מושלמת לדרישותיכם
אנחנו פשוט יודעים לקחת עסקים ולהפוך אותם למותג מנצח!

מי אנחנו ?

בידרנט, הוא אחד ממשרדי המיתוג והפרסום המובילים בישראל.
ההתמחות שלנו היא לעשות שימוש ביכולות שפיתחנו בכדי להפוך כל עסק למותג מנצח, לא מדובר אצלנו בסיסמאות ואת זה התוצאות מוכיחות!
הסיפור שלנו מתחיל לפני כעשר שנים, אז הקמנו את בידרנט כמשרד פרסום. במשך השנים למדנו, השתדרגנו ורכשנו יכולות שהפכו אותנו לאחד ממשרדי המיתוג והפרסום המובילים כיום בישראל.
לאורך השנים צרפנו אל המשרד מומחים מתחומים שונים מתוך מטרה להיות פתרון של “One Stop” עבור כל עסק שבוחר לצעוד איתנו את הדרך, אנחנו עוטפים את הלקוחות בסוללה של מומחים מתוך המשרד אשר יסייעו לכל בעל עסק להפוך למותג מנצח!
חזון המשרד – להיות הבחירה המועדפת של כל חברה המעוניינת למתג ולמצב את עצמה בסביבה התחרותית באמצעות מגוון פתרונות דיגיטליים מותאמים!
הערכים שלנו:
מקצועיות – אנו מתחייבים לספק את השירות המקצועי ביותר תוך כדי מתן מענה לצרכי הלקוח.
חדשנות – אנו מתחייבים לפעול מתוך חדשנות ולקדם כל העת את הכלים והיכולות שאנו מספקים ללקוחות מתוך רצון להציבם בחזית עולם הפרסום.
תשוקה ללקוחות – אנו שמים את הלקוח במרכז הפעילות העסקית שלו ומייצרים עבורו מעטפת כוללת של חשיבה אסטרטגית ושיווקית.

22

למה לבחור בידרנט?

בגלל הכישרון – הצוות שלנו הוא לא רק אחד המקצועיים בישראל, בבידרנט בנינו נבחרת של מומחים עם יצירתיות וחדשנות שיוכלו להוביל את העסק שלכם אל עבר המטרה. הניסיון שלנו מעניק לנו את הכלים להפוך את העסק שלכם לשונה ובולט מול המתחרים.
בגלל הלקוחות – אנו רואים בלקוחות שותפים שלנו לדרך, לשנינו יש מטרה אחת להגיע הכי רחוק שאפשר ואנו נעשה הכל להגשים כל חלום שלכם. אתם יכולים ללכת לבד ולהגיע מהר או שאנחנו יכולים ללכת יחד ולהגיע רחוק. באמצעות שילוב של יכולות דיגיטליות ואנושיות אנחנו מוכנים להתמודד עם כל אתגר ולנצח אותו!

33

בגלל הלקוחות

אצלנו כל לקוח הוא עולם ומלואו, קטן כגדול. אנו מלווים אתכם לכל אורך הדרך, בשקיפות מלאה ועם מענה זמין בכל עת. ההצלחה שלכם היא גם שלנו וזו לא קלישאה! ההצלחה מדברת בעד עצמה וכך גם הלקוחות המרוצים שלנו. העבודה שלנו מבוססת על הכלים הטכנולוגיים המתקדמים ביותר ועם צוות מקצועי שלא חושש מאתגרים, גם מורכבים. למעשה, אנחנו אוהבים אתגרים ולא מוותרים בקלות! הפתרונות המקצועיים שלנו מותאמים אישית לכל לקוח, אחרי הבנה מוחלטת של צרכיו, הלבטים שיש לו וכל מה שדרוש כדי ליצור עבורו קידום אתר, וורדפרס ואחרים, שיסייע, בשורה התחתונה, בגידול המכירות, בקידום העסק וביצירת שיתופי פעולה מקצועיים. העבודה שלנו מבוססת על הכלים הטכנולוגיים המתקדמים ביותר ועם צוות מקצועי שלא חושש מאתגרים, גם מורכבים. למעשה, אנחנו אוהבים אתגרים ולא מוותרים בקלות!

בואו להכיר את הצוות מקרוב.

team-img-2

דוד טולדו

מתכנת אתרים

team-img-3

אלכס בידר

קידום בגוגל

team-img-4

דנה בידר

מנהלת תיקי לקוחות

team-img-5

שרון בידר

מנכ"ל

team-img-6

טוי

הוואי ובידור

team-img-8

אלכס דין

מדיה אינטרקטיב

team-img-9

אמיר גלמן

מנהל תחום הדיגיטל

team-img-10

טיטי

PPC

team-img-1

יואל סולם

יועץ אסטרטגי

מעוניין להפוך למותג

מלא פרטים ונציג יחזור אליך בהקדם.