בניית
אתרים
לעסקים


website-service-img-1

לא משנה איזה עסק יש לכם, אתם חייבים אתר אינטרנט. אתם לא יכולים בלעדיו וכדאי שתקימו אותו כמה שיותר מהר. למה? כי כולם נמצאים שם, כולם גולשים ברשת ומחפשים את מבוקשם שם, ואם לא יהיה לכם אתר אינטרנט לא רק שתפספסו המון לקוחות פוטנציאליים אלא גם תשלחו את אלו שמתעניינים בשירותים או מוצרים כמו שלכם, היישר לזרועותיהם של המתחרים שלכם. אתר אינטרנט זה כלי בסיסי היום, כלי שכל עסק צריך קודם כל בשביל ניראות ואחר כך בשביל שיווק. בשביל שיהיה לכם אתר כזה, אתם צריכים חברת בניית אתרים בחיפה והצפון כמו גם במקומות אחרים בארץ.

רספונסיביות – אי אפשר בלעדיה!

פעם, האופציה היחידה לגלוש באינטרנט הייתה באמצעות מחשב. היו אומנם כמה גדלים של מסכים אך לא היה הבדל גדול, ובניית אתר אינטרנט התייחסה רק למחשבים. היום אפשר לגלוש באינטרנט גם מטלפונים ניידים, מטאבלטים ומאייפדים כמו גם מהרבה יותר גדלים של מסכי מחשב נייחים או ניידים, מה שאומר שבבניית האתר חייבים להתייחס לזה. אתר אינטרנט חייב להיות היום רספונסיבי מה שאומר שהוא חייב להיות תגובתי – כזה שמתאים את עצמו למסכים המשתנים. המחקרים מדברים היום על כ-50% גלישה מהמכשירים הללו ואתם חייבים לספק ללקוחות הפוטנציאליים שלכם את החוויה המלאה בכל מכשיר. אתם חייבים את זה וברמה גבוהה כמה שיותר.

בנייה שכוללת חשיבה קדימה
בבואכם לחפש חברת בניית אתרים בחיפה והצפון ובכלל, בבואכם לבנות אתר אינטרנט, אתם חייבים למצוא מי שיבנה לכם את האתר שמרכיב חשוב בבנייה הוא חשיבה קדימה, חשיבה שיווקית. מה זה אומר? אתר אינטרנט בלי ניראות ברשת ובעיקר במנוע החיפוש של גוגל, כאילו לא קיים. מה שצריך זה כמובן לעצב אותו בצורה מיטבית, שיהיה מעניין ומושך את העין, אבל לא פחו חשוב, הוא צריך להיות עם תוכן מתאים שכולל ביטויי מפתח רלוונטיים, צריך להיות עם ההיררכיה הנכונה, צריך להיות בעל מבנה קישורים תקין ועם תגיות כותרת ואחרות. אם הדברים הללו ייעשו בבנייה של האתר, יהיה קל הרבה יותר לקדם אותו רגע אחרי שהוא יעלה לאוויר.

עיצוב ברמה הגבוהה ביותר
כולם יודעים היום שהעין היא זו שקונה, היא זו שמשפיעה על המוח שלנו ומחליטה בשבילנו. אם נסתובב בחנות ונראה מוצר שעטוף טוב, שנראה מעוצב חיצונית ויגרום לרגש שלנו להתעורר, יש סיכוי טוב שנקנה אותו. כך גם באתרי אינטרנט, אתר שמעוצב בצורה מקצועית, עם הצבעים הנכונים ועם הגדלים והפונטים הנכונים ימשוך את העין. הוא יגרום לצופה בו לרצות לראות עוד וסיכויי ההצלחה של אתר כזה יגדלו. חשוב לוודא שהעיצוב הוא מקצועי (יכול להיות גם על בסיס תבנית) וכדאי לראות עיצובים קודמים ועדיף בתחומים משיקים בשביל לקבל מושג ולהבין האם הסגנון מתאים.

website-service-img-2

מעוניין להפוך למותג

מלא פרטים ונציג יחזור אליך בהקדם.