למה אנחנו ?

עשר שנים בתחום סייעו לנו להפוך למקצוענים אמיתיים, ובלי הנסיון הזה לא יכולנו להציע לכם עבודה מקצועית שתפורה במדויק למידותיכם.

עם העיצוב הגרפי הייחודי והצעיר שלנו, אחרי שנבדקו כל המאפיינים והפרמטרים ליצירת עיצוב מנצח ורב תחומי, עם ההיכרות המעמיקה שלנו בכל המדיות החברתיות והיכולת לפרסם ולשווק אתכם בדיוק במקומות הנכונים,  ועם הפקות הדפוס המדויקות שלנו, אתם מקבלים מאיתנו חבילה עשירה בתוכן, בצבעים, במסר מדויק ובשיווק שפשוט קולע למטרה.

בגלל הכישרון

אנחנו אמנם מקצוענים בתחומינו, אבל שומרים על ראש פתוח מבלי להצמד למוסכמות. יש לנו את היכולת לייצר עבורכם מותג שלא יישכח בקלות, ויזוהה עם העסק שלכם. אנחנו חולמים, נושמים ומייצרים תכנים צבעוניים ועשירים, יצירתיים וייחודיים לכם.

אנשי המקצוע שלנו הם צעירים מוכשרים ונמרצים, מכירים ונושמים את המדיות החברתיות, יודעים מה “עובד” ומה פחות ומביאים לכם תוצר מוגמר ולא פחות ממושלם.

בגלל הלקוחות

אצלנו כל לקוח הוא עולם ומלואו, קטן כגדול. אנו מלווים אתכם לכל אורך הדרך, בשקיפות מלאה ועם מענה זמין בכל עת. ההצלחה שלכם היא גם שלנו וזו לא קלישאה!

ההצלחה מדברת בעד עצמה וכך גם הלקוחות המרוצים שלנו. העבודה שלנו מבוססת על הכלים הטכנולוגיים המתקדמים ביותר ועם צוות מקצועי שלא חושש מאתגרים, גם מורכבים. למעשה, אנחנו אוהבים אתגרים ולא מוותרים בקלות!

הפתרונות המקצועיים שלנו מותאמים אישית לכל לקוח, אחרי הבנה מוחלטת של צרכיו, הלבטים שיש לו וכל מה שדרוש כדי ליצור עבורו קידום אתר, וורדפרס ואחרים, שיסייע, בשורה התחתונה, בגידול המכירות, בקידום העסק וביצירת שיתופי פעולה מקצועיים. העבודה שלנו מבוססת על הכלים הטכנולוגיים המתקדמים ביותר ועם צוות מקצועי שלא חושש מאתגרים, גם מורכבים. למעשה, אנחנו אוהבים אתגרים ולא מוותרים בקלות!

שרון בידר

מנכ”ל

דנה בידר

מנהלת משרד

אלכס בידר

SEO

דוד טולדו

Media

אלכס דין

 Programmer

TOY

הוואי ובידור

מעוניין לקבל פרטים נוספים?

השאר פרטים ונציג יחזור אליך בהקדם !