קצת עלינו

נעים להכיר, אנחנו סטודיו בידרנט שיודע ויכול למתג את העסק שלכם בצורה מקצועית, יצירתית ובהתאמה מושלמת לדרישותיכם.

למה אנחנו?

בגלל הנסיון :

עשר שנים בתחום סייעו לנו להפוך למקצוענים אמיתיים, ובלי הנסיון הזה לא יכולנו להציע לכם עבודה מקצועית שתפורה במדויק למידותיכם.

עם העיצוב הגרפי הייחודי והצעיר שלנו, אחרי שנבדקו כל המאפיינים והפרמטרים ליצירת עיצוב מנצח ורב תחומי, עם ההיכרות המעמיקה שלנו בכל המדיות החברתיות והיכולת לפרסם ולשווק אתכם בדיוק במקומות הנכונים,  ועם הפקות הדפוס המדויקות שלנו, אתם מקבלים מאיתנו חבילה עשירה בתוכן, בצבעים, במסר מדויק ובשיווק שפשוט קולע למטרה.

בגלל הכשרון :

אנחנו אמנם מקצוענים בתחומינו, אבל שומרים על ראש פתוח מבלי להצמד למוסכמות. יש לנו את היכולת לייצר עבורכם מותג שלא יישכח בקלות, ויזוהה עם העסק שלכם. אנחנו חולמים, נושמים ומייצרים תכנים צבעוניים ועשירים, יצירתיים וייחודיים לכם.

אנשי המקצוע שלנו הם צעירים מוכשרים ונמרצים, מכירים ונושמים את המדיות החברתיות, יודעים מה "עובד" ומה פחות ומביאים לכם תוצר מוגמר ולא פחות ממושלם.

בגלל הלקוחות :

אצלנו כל לקוח הוא עולם ומלואו, קטן כגדול. אנו מלווים אתכם לכל אורך הדרך, בשקיפות מלאה ועם מענה זמין בכל עת. ההצלחה שלכם היא גם שלנו וזו לא קלישאה!

ההצלחה מדברת בעד עצמה וכך גם הלקוחות המרוצים שלנו.

עבורינו כל עבודה צריכה להתבצע על הצד הטוב ביותר, המסור ביותר, המקצועי ביותר ובהתאם ללוח הזמנים שמבקש הלקוח. שווה מאד להתרשם מתיק העבודות שלנו.

הפתרונות המקצועיים שלנו מותאמים אישית לכל לקוח, אחרי הבנה מוחלטת של צרכיו, הלבטים שיש לו וכל מה שדרוש כדי ליצור עבורו קידום אתר, וורדפרס ואחרים, שיסייע, בשורה התחתונה, בגידול המכירות, בקידום העסק וביצירת שיתופי פעולה מקצועיים.

העבודה שלנו מבוססת על הכלים הטכנולוגיים המתקדמים ביותר ועם צוות מקצועי שלא חושש מאתגרים, גם מורכבים. למעשה, אנחנו אוהבים אתגרים ולא מוותרים בקלות!

 

בואו להכיר את הצוות שאיתו אתם עומדים לנצח !

שרון בידר
מנכל בידרנט

דנה בידר
מנהלת תיקי לקוחות

אלכס דינמיט
קריאייטיב ומדיה

אלכס בידר
קידום אתרים

TOY
הוואי ובידור

דוד טולדנו
מתכנת אתרים

מיתוג נכון מתחיל עם האנשים הנכונים (-:

לדעת לקחת עסקים, ולהפוך אותם למותג | דברו איתנו