בידרנט משרד פרסום דיגיטלי | ניהול קמפיינים

ניהול
קמפיינים

ניהול קמפיינים ממומנים בסושיאל מדיה

פייסבוק מספקת הזדמנות אטרקטיבית ומרגשת לנהל קמפיינים ממומנים להצלחה שיווקית. עם דף עסקי, יוזמה וידע  בניהול קמפיינים אנו מסוגלים לקבל לידים עם חשיפת מותג, כניסות לאתרים ועוד יתרונות גדולים שיכולים להגביר את המכירות! כל זה אפשרי באמצעות כוח הפרסום בפייסבוק ובאינסטגרם.

קידום ממומן בפייסבוק

לקחת את העסק שלך לשלב הבא באמצעות פרסום בפייסבוק זה משהו שכבר אי אפשר להתעלם ממנו. עם תובנות עמוקות והרבה יצירתיות, השיטה הזו מספקת אינסוף אפשרויות לפעולות שיווקיות כמו גיוס לקוחות, העלאת מודעות למותג או יצירת לידים. כל מה שאתה צריך? אסטרטגיה טובה ונכונה והיכרות עם איך לנהל קמפיינים בפייסבוק בצורה נכונה – אז ההצלחה תבוא בעקבותיו!

face
פרסום ברשתות חברתיות

קידום ממומן באינסטגרם

אינסטגרם היא פלטפורמה המתרחבת ללא הרף עם תכונות חדשות היוצרות הזדמנויות ייחודיות לפרסום. הגע ללקוחות פוטנציאליים באמצעות קמפיינים ממומנים המועברים בצורה של פוסטים, סיפורים או סרטונים .

אינסטגרם היא פלטפורמה חזקה לעסקים להגיע ללקוחות פוטנציאליים ולהרחיב את הנוכחות שלהם. הרשת החברתית מתהדרת בלמעלה מ-3 מיליון משתמשים חודשיים בישראל, פלוס 700+ מיליון ברחבי העולם! אבל למה לעצור בניהול חשבונך ללא השקעה כספית? על ידי ניצול הזדמנויות קידום ממומן באינסטגרם תוכל לחזק את הנכסים, הרווחים והכרת המותג הקשורים לעסק שלך.

בידרנט משרד פרסום דיגיטלי | ניהול קמפיינים

פרטי התקשרות

דברו איתנו