עיצוב
גרפי
ומיתוג


brand-service-img-1

אם אתם מחפשים עיצוב גרפי כדאי שתבינו קודם מהו עיצוב גרפי. עיצוב גרפי הוא שילוב של מלל ותמונה כששניהם יחדיו אמורים להעביר מסר כלשהוא. עיצוב גרפי לעסקים צריך להיות משכנע, כזה שיגרום לאנשים שנחשפים לגרפיקות להרגיש משהו או לעשות משהו (כמו ללחוץ על מודעת פרסומת באינטרנט) והוא מרכיב פרסומי חשוב מאוד. עיצוב גרפי הוא מקצוע שלומדים והוא כולל תוכנות שונות בהן עושים שימוש, ואם אתם מחפשים מעצב גרפי לכל מטרה שהיא, אתם צריכים לוודא שהוא שולט בתחום ושיש לו גם “קבלות” להראות לכם, “קבלות” בדמות עבודות שהוא עשה בעבר.

עיצוב גרפי לפרינט ולדיגיטל

עיצוב גרפי כמו גם בכל מקום אחר, קיים כבר שנים רבות. בעבר הוא היה נוגע רק לפרינט מה שאומר לחומרים מודפסים, והיה ניתן לראות את האפקט שלו על ברושורים, פלאיירים, מכתבים, ספרים, עלונים וכתבי עת, אריזות של מוצרים שונים וכדומה. היום עיצוב גרפי נוגע גם בכל אלו אך לא פחות מכך הוא עוסק בעולם הדיגיטל – פרסומות שאנו רואים ברשתות החברתיות ובאינטרנט בכלל, חומרים וירטואליים שונים, אתרי אינטרנט ודיגיטל בכלל. מיתוג עסקים כמו גם בכל מקום אחר חייב לעבור דרך עיצוב גרפי, מה שבונה את המותג וקובע את המסר אותו הוא יעביר ללקוחות הקיימים והפוטנציאליים.

לבחור את המעצב הנכון

אם אתם צריכים מיתוג עסקים בכדי שהעסק שלכם יפיק חומרים גרפיים באמצעים שונים וישדר מסר אחיד אתם צריכים למצוא מעצב או מעצבת בעלי ניסיון. אך לא רק הניסיון והכרת התוכנות הרלוונטיות חשובים (כמו פוטושופ, אילוסטרייטור, אינדיזיין ואחרות) אלא גם הבנה בעסקים ובמיתוג. אתם יכולים לבחון עבודות עיצוב קודמות שהם עשו ויכולים לבקש המלצות, ואם מדובר על אתר אינטרנט שבונים לכם כדאי שהחברה שבונה תספק גם את שירותי העיצוב.

לא משנה בשביל מה אתם צריכים מעצב גרפי לעסק שלכם, כדאי שהוא יהיה אחד שמכיר את התחומים השונים בכדי שהוא יספק לכם גם עבודות עתידיות. כך לדוגמא אם מדובר על עיצוב אתר האינטרנט שלכם, כדאי שמהעצב יהיה גם בעל ניסיון בעיצוב לוגואים, פרסומות, חומרים מודפסים ואחרים מכיוון שהוא כבר יבין את השפה של העסק שלכם ויוכל להפיק עבודות איכותיות בהתאם.

אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר. אם אתם רוצים למתג את העסק שלכם אתם חייבים לבחור במעצב גרפי בעל ניסיון, וההשקעה באחד כזה תחזיר את עצמה במהירות.

brand-service-img-2

מעוניין להפוך למותג

מלא פרטים ונציג יחזור אליך בהקדם.