בידרנט משרד פרסום דיגיטלי | עיצוב לוגו וספר מותג

עיצוב לוגו
וספר מותג

עיצוב לוגו יוקרתי

לוגו הוא אבן היסוד של זהות החברה שלך ומבדל אותך מהמתחרים. זה יוצר חיבור רגשי בין לקוחות, עסקים או ארגונים עם המסר והמותג שלהם. מעוצב להיות אלגנטי, מתוחכם אך הומוריסטי; מקושקש לפעמים אבל אף פעם לא משעמם – לוגואים מגיעים בכל הצורות והגדלים תוך יצירת זכירות באמצעות בחירת הסגנון שלו ואיורים הקשורים למוצרים או שירותים המוצעים על ידי הארגון שיצר אותו.

עיצוב לוגו

עסקים וארגונים מצליחים ניצלו את ההזדמנות להשקיע בעיצוב לוגו יוקרתי במטרה לשדר יוקרה, אמינות וחדשנות. על ידי שימוש בפלטות צבעים כגון זהב או כסף יחד עם צורות מסוימות המייצגות חוסן – מותגים מקצועיים מחברות מיתוג יודעים בדיוק מה נדרש כדי שסוג זה יהיה מושלם ועדיין לספק את המסר שלו במהירות.

logo-crea
brandbook

ספר מותג

לכל עסק מצליח יש יתרון שאין להכחישו – מותג חזק. ספר מותגים מעוצב היטב הוא המפתח לפתיחת הכוח הזה ולהנעת העסק שלך קדימה! בידרנט מתמחה ביצירת ספרי מותג ייחודיים ומקיפים הכוללים לוגואים, גופנים, צבעים ותמונות המותאמות לכל צרכי המיתוג. זה המדריך שלך לשימוש יעיל בשפה של החברה שלך בכל דבר, החל משלטים וכלה בנייר מכתבים – בנה אמון עם הלקוחות באמצעות ייצוג עקבי של מה שאתה מייצג!

מותגים הם יותר מסתם מוצר – זה רעיון, קונספט והיסטוריה שיוצרים משהו מיוחד באמת. באמצעות המצאה, חדשנות וטכנולוגיה המותגים האייקוניים הללו הצליחו לבדל את עצמם מהמתחרים כדי להפוך לאובייקטים נחשקים של יוקרה. לוקח להם הרבה יותר זמן להגיע לפסגה – שנים של פיתוח, אסטרטגיות שיווק מסורתיות או מודרניות, כמו גם הסיפורים מאחורי המוצרים שלהם, כולם תורמים להכרה של המותג לאורך זמן, מה שמוסיף ערך שלא נמצא עם פריטים גנריים רבים אחרים הזמינים היום בשוק .

בידרנט משרד פרסום דיגיטלי | עיצוב לוגו וספר מותג

פרטי התקשרות

דברו איתנו