פרסום
בפייסבוק
ובאינסטגרם.


advertising-service-img-1

את פייסבוק ואינסטגרם אין כמעט מי שלא מכיר ורובינו נכנסים לאתר או לאפליקציה לפחות פעם אחת ביום. פייסבוק היא הרשת החברתית הגדולה והפופולארית ביותר בעולם ו”מי שלא שם, לא קיים” מה שאומר שגם הלקוחות שלנו נמצאים שם. פרסום עסקים חייב לכלול גם פרסום ברשתות החברתיות ועל פלטפורמה כמו פייסבוק אי אפשר לדלג וכל מה שצריך הוא חברה אשר עושה ניהול קמפיינים בצורה טובה ויודעת גם לנהל דפי פייסבוק ברמה גבוהה. זה נשמע פשוט אך זה ממש לא כך וכדאי מאוד למצוא אנשי מקצוע עם ניסיון בתחום, בכדי שהפרסום יהיה אפקטיבי ותהיה כמה שיותר חשיפה לעסק או המותג שלכם.

לבחור בניהול קמפיינים מקצועי

השקעה בפרסום בפייסבוק יכולה להניב רווחים גבוהים ויכולה להחזיר את עצמה פי כמה אך היא יכולה גם להיות בזבוז כספים משווע. בדיוק בגלל זה אתם צריכים ניהול קמפיינים מקצועי ממי שיש לו ניסיון בתחום, מי שמכיר את הפלטפורמה וסיפק שירותי פרסום גם ללקוחות אחרים. אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר!

אפשרויות הפרסום בפייסבוק

אם אתם מחפשים פרסום בפייסבוק ואינסטגרם, הנה אפשרויות הפרסום שעומדות בפניכם. הראשונה היא ניהול דף פייסבוק, מה שאומר כתיבת פוסטים מעוררי השראה ועניין, כאלו שמספקים טיפים ללקוחות הקיימים או הפוטנציאליים וכמובן גם חלקם מציעים מוצרים או שירותים שונים או יצירת קשר. האופציה השנייה שהיא חלק מהראשונה היא פרסום פוסטים ממומנים, בכדי שאלו יגיעו לכמה שיותר חברים בדף שלכם (פוסטים בדפים עסקיים מגיעים רק לכ-10% מהחברים אם הם לא ממומנים). האופציה השלישית היא ניהול קמפיינים פרסומיים מה שאומר הטמעת מודעות ברשת החברתית שיגיעו לכמה שיותר לקוחות פוטנציאליים.

advertising-service-img-2

מעוניין להפוך למותג

מלא פרטים ונציג יחזור אליך בהקדם.