כל הסיבות הטובות לפרסום בפייסבוק

כל הסיבות הטובות לפרסום בפייסבוק

בימינו האינטרנט הפך להיות כלי שימוש מרכזי של כולם. לאחר שפרץ כל כך לתודעה והפך להיות משמעותי כל כך, גם המפרסמים התאימו את עצמם למציאות החדשה ועברו לפרסם פרסום מאסיבי באינטרנט, על כל גווניו.

אחת מפלטפורמות הפרסום באינטרנט הוא הפייסבוק. מה שהתחיל כאמצעי חביב להעלאת תמונות מהטרק האחרון בגוואטמלה או בת מצווש משפחתית, הוא היום אחד הכלים העוצמתיים ביותר שקיימים. כל כך עוצמתי שגם נשיאים וראשי ממשלות מכל העולם עושים בו שימוש, דעת הקהל בו מכריעה לפעמים מצבים מורכבים, ילדים חולים מצליחים לגייס תרומות לניתוחים יקרים ועוד הרבה דברים שהם הרבה יותר חשובים, משמעותיים ובעלי היקף נרחב מכל כלי פרסומי ושיווקי אחר.

איך בעצם עובד פרסום בפייסבוק?

כל היופי בפייסבוק הוא הדרך בה סטטוס תמים בעמוד שלכם יכול לתפוס תאוצה ולהגיע להיקפים בלתי ייאמנו, אפילו עולמיים. השיתופים, היכולת לענות על שאלות בזמן אמת, הדינמיות של הפייסבוק, הופכים אותו לבמת פרסום שפשוט חבל לפספס אותה.

לא רק זאת. יש לכם אתר? בפייסבוק תוכלו להעלות קישור ישיר לאתר שלכם.

אז מה עושים בפייסבוק? יש שתי דרכים עיקריות לפרסם את עצמכם. האחת, להקים עמוד עסקי ולהתחיל לפרסם בו מסרים אטרקטיביים, תמונות מושכות את העין, תחרויות והגרלות וכל מה שיגרום לגולש להכנס לעמוד שלכם, לעשות לייק, או לשתף עם גולשים אחרים שישתפו גם הם עם גולשים אחרים והנה- יש לכם מאגר לקוחות פוטנציאלי שיכול לצמוח בן רגע.

הדרך השנייה לפרסום בפייסבוק היא באמצעות פרסום ממומן. מכירים את זה שאתם נכנסים לפייסבוק ובצד העמוד שלכם יש מודעות פרסום? אחת מהן יכולה להיות שלכם. אם היא מספיק אטרקטיבית ונקלטה בעינו של הגולש, הוא גם ייכנס אליה. ולמה ייכנס אליה? מאחר שלפייסבוק יש היום את היכולת לפלח את קהל היעד הרצוי לכם, זאת בהתאם לתחומי העניין של הגולשים, בהתאם לעמודים עסקיים אליהם הם נכנסו, או מודעות שלחצו עליהם בעבר. אתם יכולים לפלח קהל יעד לפי פרמטרים שמעניינים אתכם, למשל גברים או נשים, הגיל שלהם וכדומה. כשמודעת פייסבוק לוכדת את עינו וסקרנותו של הגולש, הוא יכול בעתיד להפוך להיות הלקוח הבא שלכם, או לפחות להמליץ עליכם לחברים שלו, שאחד מהם לפחות, יהיה הלקוח הבא שלכם.

אם אתם רוצים להגדיל את החשיפה אליכם, עם פרסום בפייסבוק תוכלו לעשות זאת בצורה האופטימלית. יחד עם אתר אינטרנט, יש לכם את החבילה המושלמת.

פייסבוק הוא הרשת החברתית מספר אחת בעולם ואנחנו יכולים לסייע לכם להיות חלק פעיל ממנו

מדובר בבמת פרסום שמשמשת את כולם, ללא יוצא מן הכלל, כאשר העלויות הן נמוכות, התחזוקה היא קלה ואתם יכולים להגיע עם הפרסום שלכם לכל מקום. כאן באמת השמיים הם הגבול.

אנחנו מומחים בשילוב אלמנטים תדמיתיים, שיווקיים ופרסומיים, עם המון עניין ובאיכות גבוהה. התכנים שנספק לכם יעסקו במותג שלכם או השירות שלכם, באופן שיגדיל צפייה בכם, עם תחזוקה שוטף של העמוד, כדי שיישאר דינמי, עכשווי ומושך.

זכרו שפייסבוק כבר מזמן אינו רק רשת חברתית, אלא במה עסקית לכל דבר. פרסום בפייסבוק, תוך שימוש ביצירתיות ובהתמדה, ייצרו לכם גידול בכמות המבקרים באתר שלכם, בסקרנים, מתעניינים ובשורה התחתונה- צרכנים.

צריכים עמוד פייסבוק עסקי שכולם ירצו להכנס אליו ולראות על מה מדובר? רוצים מודעת פרסום ממומן שתלכוד את עיני הגולשים? אנחנו כאן, איתכם ובשבילכם, מכירים את עולם הפייסבוק, נושמים אותו וחיים אותו. השתמשו בשירותינו!

אנחנו כאן, מחכים לכם בבידרנט, כדי לעזור לכם לייצר חשיפה באמצעות פרסום בפייסבוק.

bangkok-thailand-january242016-awomenholdsappleiphone

מאמרים אחרונים

כוח הפרסום

כוח הפרסום

כוח הפרסום ברשתות החברתיות הוא משמעותי ומשפיע באופן ישיר על מגוון תחומים, כולל הגעה לקהל היעד שלך, קידום תדמית חברתית,…
שיווק ברשתות חברתיות למי זה מתאים ?

שיווק ברשתות חברתיות למי זה מתאים ?

שיווק ברשתות החברתיות מתאים למגוון רחב של אנשים וארגונים, ביניהם: עסקים קטנים ובינוניים: חברות ברחבי הגדלים והתחומים יכולות להפיק מנהלים…
מה ההבדל בין פרסום דיגיטלי לפרסום אורגני ?

מה ההבדל בין פרסום דיגיטלי לפרסום אורגני ?

ההבדל בין פרסום דיגיטלי לפרסום אורגני מתמקד בשניים הבאים: פרסום דיגיטלי (Paid Advertising): פרסום דיגיטלי הוא סוג של פרסום שבו…

פרטי התקשרות

דברו איתנו