עיצוב גרפי

עיצוב גרפי

 דמיינו את עצמכם מטיילים באירופה הקלאסית ועומדים להכנס לטירה עתיקה. אתם מתקרבים ורואים דלת יוצאת מגדר הרגיל ביופייה, חלונות מסוגננים בעיצוב של פעם ופסלים מפוארים בחזית המבנה.

עוד לא נכנסתם פנימה וכבר אתם חשים בהתרגשות שמציפה אתכם, בסקרנות וברצון לפתוח את הדלת העתיקה ולצלול לתוך עולם קסום ויפהפה.

הדלת הזו של הטירה, במונחים של אתר אינטרנט, היא מה שיראה כל לקוח פוטנציאלי שלכם, או שותף עסקי, לפני שהכיר אפילו את המוצר/ שירות שלכם.

לא לחינם מכנים את העיצוב הגרפי כחלון הראווה של העסקים. ממש כמו חלון ראווה פיזי, שמושך את העין וגורם לקונים להסתקרן ולהכנס אל תוך החנות, כך גם הלוגו שלכם  צבעי האתר, הדיוק, העיצוב המוקפד והחדשנות, יגרמו לגולש לשוטט ברחבי האתר שלכם, לשמור את כרטיס הביקור שלכם ובקיצור, לרצות להכיר אתכם טוב יותר.

כאשר העיצוב הגרפי הוא מדויק ומקצועי, יש לו חלק מכריע בדרך בה אנו רואים ותופסים את המוצר או השירות. ככל שהעיצוב מוקפד ואיכותי יותר, כך גם תגדל ההערכה למוצר שלכם.

ומה מציע לכם צוות המעצבים הגרפיים של בידרנט? הרבה.

חשוב לזכור שעיצוב גרפי מנצח דורש יכולות טכנולוגיות ודיגיטליות לצד חשיבה אומנותית ויצירתית. לא פחות חשוב הוא "להכנס" אל תוך ראשו של הלקוח ולהבין במדויק מה הצרכים שלו, הציפיות שלו, החלום שלו?

רק אז אנחנו מתחילים בעבודה. אנחנו חושבים על הכיוונים המתאימים ביותר שיעוררו עניין, שישדרו שהמוצר שלכם הוא האפקטיבי והאולטימטיבי ביותר, שהצבעים והפונט והצורה שבחרנו מעוצבים בדרך האטרקטיבית ביותר ושהם לא משתלטים על התוכן אלא מסייעים להדגיש אותו, להתכתב איתו ולהשתלב בו.

עיצוב גרפי נכון הוא כזה שמשלים באופן טבעי את התוכן וביחד נוצר מרקם אחיד, יפה ומושך את העין, ממש כמו אריגה של שטיח שאי אפשר להפסיק להביט בו.

ומה עושה הצוות המוכשר שלנו בבידרנט? משקיע מחשבה מעמיקה בבחירת הצבעים הנכונים, הפקה ועריכה של כל פריט ופריט, בין אם מדובר בכרטיס ביקור או באתר האינטרנט, בין אם בעריכת קטלוגים או תפריטים, וכל דבר שדורש אמירה שלכם שממש תדבר מעל כל פריט ופריט.

הצוות שלנו הוא קריאטיבי מאד, חדשני ויצירתי ויעצב עבורכם את הלוגו הקליט והבולט שיעביר מסר ברור וקליט שייצרב עמוק בתוך התודעה.

המעצבים הגרפיים שלנו יוציאו את הפועל את החלום שלכם, את החזון ואת המסרים החשובים של העסק שלכם ויסייע לכם לשווק את העסק בצורה האופטימלית.

כל עסק, בכל גודל והיקף זקוק לעיצוב גרפי עוצר נשימה, שיבדל אותו וייחד אותו מבין האחרים ויהיה קליט וזכיר.

אתם מוזמנים להתרשם מעבודות שלנו, או לדבר איתנו ולקבל מושג רחב יותר על המקומות שנוכל להוביל אתכם אליהם, בזכות עיצוב גרפי בחיפה, שנכון לכם, ושיקדם וימצה את הפוטנציאל הגלום בעסק, במוצר או השירות שלכם.

אם אתם מחפשים את הכלי העסקי הנכון לכם, ואת מאגר האמצעים שיתנו לכם מענה לקידום העסק וזיהוי שלו רק בזכות הצבע, השם, הצורה או העיצוב- זה הזמן הנכון ביותר עבורכם ליצור איתנו קשר ולהתחיל להפוך את החלום למציאות.

מחכים לכם בבידרנט.

designcreativeideaspeoplegraphicconcept

מאמרים אחרונים

כוח הפרסום

כוח הפרסום

כוח הפרסום ברשתות החברתיות הוא משמעותי ומשפיע באופן ישיר על מגוון תחומים, כולל הגעה לקהל היעד שלך, קידום תדמית חברתית,…
שיווק ברשתות חברתיות למי זה מתאים ?

שיווק ברשתות חברתיות למי זה מתאים ?

שיווק ברשתות החברתיות מתאים למגוון רחב של אנשים וארגונים, ביניהם: עסקים קטנים ובינוניים: חברות ברחבי הגדלים והתחומים יכולות להפיק מנהלים…
מה ההבדל בין פרסום דיגיטלי לפרסום אורגני ?

מה ההבדל בין פרסום דיגיטלי לפרסום אורגני ?

ההבדל בין פרסום דיגיטלי לפרסום אורגני מתמקד בשניים הבאים: פרסום דיגיטלי (Paid Advertising): פרסום דיגיטלי הוא סוג של פרסום שבו…

פרטי התקשרות

דברו איתנו