עיצוב לוגו

משרד פרסום דיגיטלי

עיצוב לוגו

אם יש לכם עסק כלשהוא או שאתם עומדים להקים אחד כזה, אתם חייבים עיצוב לוגו, כזה שילווה את כל החומרים שיוצאים מהעסק. הלוגו יהיה באתר האינטרנט של העסק, בפרסומים וירטואליים, במשרד של העסק או במבנים אחרים השייכים לו, בנייר המכתבים של העסק, על המוצרים שלו, על המדים של העובדים שלו ובכל מקום אחר בו דרוש הזיהוי של הארגון או העסק. עיצוב לוגו כמו גם בכל מקום אחר צריך להיות מקצועי, מכיוון שהוא אמור להיות זה שמזוהה עם העסק בתודעה של הציבור. הוא לא יכול להיות מעוצב כלאחר יד אלא עם חשיבה מעמיקה, על העסק, על היתרונות שלו, על הייחודיות שלו ועל מה שהוא רוצה לשדר.

הדרך לעיצוב לוגו מתחילה עם השראה

אם אתם צריכים עיצוב לוגו אך אתם רוצים לפני כן להיכנס קצת לתחום ולהגיע עם דוגמאות ללוגואים שעניינו אתכם, אתם יכולים להתחיל עם שיטוט באתרים של עסקים מקבילים לשלכם. לוגו אמור לתפוס את העין בשנייה, אמור לגרום לתחושה כלשהיא ובעיקר להעברת מסר כלשהוא. אם ראיתם לוגו של מתחרה שישר גרם לכם להבין מהו תחום העיסוק של העסק, יכול להיות שזה הכיוון שלכם (כמובן, אין בשום אופן העתקות) הדרך לעיצוב לוגו מתחילה עם השראה מלוגו אחר ואתם יכולים בהחלט להיות מעורבים בעניין ולא להשאיר את העבודה למעצב בלבד.

טיפים לעיצוב לוגו

הנה כמה טיפים לעיצוב של לוגו מרשים ובעיקר כזה שעושה את העבודה ומעביר את המסר הרצוי. חשוב לתת את הדעת לגדלים מכיוון שלוגו אמור להיראות במיטבו הן כשהוא גדול והן כשהוא קטן. בנוסף, חשוב לשמור על פרופורציות נכונות ועל איזון בין הצורות, הצבעים והטקסט. .

בבואכם למצוא עיצוב לוגו בחיפה והקריות ודאו שמדובר על מעצב עם ניסיון, אחד שיכול להציג לכם עבודות קודמות שלו וכמובן שהעבודות הללו ימצאו חן בעיניכם. בנוסף, חשוב לברר כמה אופציות מספק המעצב מהן תוכלו לבחור. זכרו, הלוגו הוא מרכיב חשוב בשיווק העסק וכדאי לא לחסוך בו.

מאמרים אחרונים

בידרנט, משרד הפרסום הדיגיטלי שקורא תיגר על המשרדים המובילים בישראל

בידרנט, משרד הפרסום הדיגיטלי שקורא תיגר על המשרדים המובילים בישראל

במשך שנים רבות מספר מצומצם של משרדי פרסום תפסו את הנתח הנכבד של עוגת הפרסום מקרב החברות המובילות במשק, בשנה…
בידרנט, משרד הפרסום שהופך עסקים למותגים

בידרנט, משרד הפרסום שהופך עסקים למותגים

השנתיים האחרונות היוו מקפצה עבור השיווק והפרסום הדיגיטלי, בשעה שעסקים קטנים ובינוניים הבינו כי עליהם לפרוץ את המחסום ולהתחיל להיות…
משרד פרסום דיגיטלי

משרד פרסום דיגיטלי

ברוכים הבאים לשיווק של 2021, שבו כל דבר פחות ממושלם, מדויק וקולע – פשוט כבר לא עובד יותר. אם פעם…
בניית אתרים

בניית אתרים

בניית אתרים אתר תדמיתי הוא כרטיס הביקור החשוב ביותר לכל עסק, בין אם מדובר על עסק קטן, בינוני ועד חברות…

פרטי התקשרות

דברו איתנו

דילוג לתוכן