Loading...
שירותי החברה2018-06-19T23:41:30+00:00

בניית אתרים

בניית אתרים דורשת הבנה מלאה של פלטפורמות של אתרים, ושל פונקציות נרחבות בתחום השיווק ברשת. כמו שלא תבנו לבד בית, אפילו אם אתם יודעים לאחוז בפטיש ומסמר, כך גם בתחום האתר שלכם, הבית הוירטואלי שלכם, שדורש הבנה מקצועית באפיון האתר ופיתוחו, הארכיטקטורה שלו והעיצוב שלו.

עם בניית אתרים מקצועית של סטודיו בידרנט, תוכלו למנף את העסק שלכם ולקבל אתר שהוא לא רק מוצלח, אטרקטיבי ומסקרן אלא גם אפקטיבי מניע לפעולה ומגדיל את המכירות. שלבי בניית האתר מתחילים באפיון המוצר והעסק כולו, וגיבוש הפלטפורמה שתרצו לבסס עליה את האתר, לפי קריטריונים כמו קהל היעד שלכם, אופי וסגנון האתר, המטרות שלכם וכדומה. לאחר הבנת צרכי הלקוח ואפיון האתר ניגשים לעבודה, תוך ליווי מתמיד של הלקוח, ונערכים להקמת האתר משני אספקטים- העיצוב והתוכן, שביחד הם משתלבים לאחד ויוצרים חוויית משתמש מושלמת, כך שהגולש גם יחוש בנוח לשוטט באתר בלי אתגרים טכנולוגיים מיוחדים וגם ייהנה להיות בו.

עיצוב גרפי ומיתוג

מה עושה הצוות המוכשר שלנו בבידרנט? משקיע מחשבה מעמיקה בבחירת הצבעים הנכונים, הפקה ועריכה של כל פריט ופריט, בין אם מדובר בכרטיס ביקור או באתר האינטרנט, בין אם בעריכת קטלוגים או תפריטים, וכל דבר שדורש אמירה שלכם שממש תדבר מעל כל פריט ופריט. הצוות שלנו הוא קריאטיבי מאד, חדשני ויצירתי ויעצב עבורכם את הלוגו הקליט והבולט שיעביר מסר ברור וקליט שייצרב עמוק בתוך התודעה.

בידרנט מתמחים ביצירת מיתוג עסקי , לא לפני שנערכה היכרות מעמיקה עם הלקוח, כולל מחקר שוק, אפיון הצרכים והוצאת האסטרטגיה השיווקית והעיצובית אל הפועל. הקו העיצובי שלנו הוא בולט, חדשני ובעיקר ברור. הוא זה שיוצר את ה"וואו פקטור", מושך את העין ויוצר ריגוש וסקרנות. הוא זה שמרמז על מוצר או שירות איכותי, ייחודי וכזה ששווה להתעניין בו. אנו יוצרים מיתוג עסקי ייחודי בחיפה שהוא נכון, עם תמיכה מלאה שלנו ומצייד אתכם, הלקוחות, בארגז של כלים שיווקיים שיסייעו לכם להטמיע את המותג שלכם במקומות הנכונים..

פרסום בפייסבוק

מדובר בבמת פרסום שמשמשת את כולם, ללא יוצא מן הכלל, כאשר העלויות הן נמוכות, התחזוקה היא קלה ואתם יכולים להגיע עם הפרסום שלכם לכל מקום. כאן באמת השמיים הם הגבול. אנחנו מומחים בשילוב אלמנטים תדמיתיים, שיווקיים ופרסומיים, עם המון עניין ובאיכות גבוהה. התכנים שנספק לכם יעסקו במותג שלכם או השירות שלכם, באופן שיגדיל צפייה בכם, עם תחזוקה שוטף של העמוד, כדי שיישאר דינמי, עכשווי ומושך. זכרו שפייסבוק כבר מזמן אינו רק רשת חברתית, אלא במה עסקית לכל דבר. פרסום בפייסבוק, תוך שימוש ביצירתיות ובהתמדה, ייצרו לכם גידול בכמות המבקרים באתר שלכם, בסקרנים, מתעניינים ובשורה התחתונה- צרכנים.

צריכים עמוד פייסבוק עסקי שכולם ירצו להכנס אליו ולראות על מה מדובר? רוצים מודעת פרסום ממומן שתלכוד את עיני הגולשים? אנחנו כאן, איתכם ובשבילכם, מכירים את עולם הפייסבוק, נושמים אותו וחיים אותו. השתמשו בשירותינו!

רוצים לדבר?

השאירו פרטים ותנו לנו להפוך את העסק שלכם למותג !

השאר פרטים כאן